MC Snake Creative Commons License 2020.06.01 0 1 58334

- Ugrai tegnap jo volt, szep megoldasai voltak es sokat kuzdott - emellett meg szimpatikus is volt a meccs utani nyilatkozata. Korabban nem orultem hogy leigazoltuk, de ilyen hozzaallassal igenis erosites es helye van a csapatban.

- Amugy sok jo teljesitmeny volt tegnap is, Szendrei ha igy folytatja, Gazdag mellett a masik nagy kedvenc lehet. (Sannino egyik bune pl., hogy keves lehetoseget adott ennek a sracnak, mielott Bdguz felbukkan ismerjuk el: Szendreit Supka allitotta be elsokent a kezdobe... kar, hogy kesobb mar Hefflereket favorizalta)

- A keret alapvetoen jo, kb 2-3 posztra kellene meg erositeni/fiatalt beepiteni. Most elegge optimista vagyok, az edzoi stab folyamatosan hoz ki ujabb dolgokat, es Pisontek batrabban nyulnak a fiatalokhoz mint az elodeik - remelhetoleg marad ez igy.

- Hangom meg mindig alig van a tegnapi szurkolas utan... mindket tabor odatette magat, talan a kispesti oldal kezdetben kicsit tompabb volt, de a vegere az utolso 20 percre amikor folyamatosan az uj dal ment ("Gyerekkent az eletem is mas volt" kezdetu) nagyszeruen osszeallt 

- mindenki a Puskasba, kupat!