xlorr Creative Commons License 2020.06.01 0 0 17866

Sziasztok!

 

 

39 vagyok, eddig nem volt lenn panaszom, de egyik napról a másikra úgy keltem , hogy HÚHA!

 

Fájt a gáttájékom (magától is és nyomásra is), herék enyhén érzékenyek, és pisiléskor is fájt a gátnál, illetve a húgycsőnél kb a 2. cm belül. Bringán csak állni tudtam :)

 

Két hétig vártam, sok folyadékot ittam, utána urológus. UH nem mutatott semmi extrát, csináltak vizelet baktérium tenyésztést, negatív. Azt mondta hogy a korral jár, most jött elő, foglalkozni kell vele, prosztata. Én még gyanakszom még nemi betegségre is (nem a nő miatt, ez előfordulhat), benne van a pakliban, előtte pár héttel lett új partnerem.

 

Azt mondta a doki, hogy szedjem a prosolint 4 hétig, menjek vissza, lesz sugármérés és megmiondja, hogy legyen-e gyógyszer és hogyan legyen.

Lesz STD teszt is.

 

Mit kérjek tőle még, mit vizsgáljon? Valami ondótenyésztés, vagy általános labor a gyulladás miatt esetleg? Mit szoktak még? Nem akarok felesleges pluszköröket.

 

A gyógyszertől retrográd elakuláció van, az mikor múlik el, ha abbahagyom a gyógyszert? Családtervezés miatt kérdezem.

 

 

Mostmár jobb a helyzet így 4 hét után, de nem 100as még, a herékben érzek kis feszülést.

Pisi nem csíp, szex oké.

 

Ha nem muszáj, nem akarok gyógyszert szedni, nem akarom, hogy rámtukmálják, de ha kezelést igényel a dolog, persze állok elébe. 

Holnap megyek vissza a dokihoz.

 

 

Volt valakinek hasonló története?

 

Köszönöm és üdv