RauchT Creative Commons License 2020.05.31 0 0 37947

Nem egy órig zuhanyzik az egyik gyerek, és nem 100 litert engedek a másiknak. :)

A kádba szerintem 50 liter víz mehet, de úgy, hogy a végén csak a meleg van nyitva, és langyos víz jön. Ameddig folyik a kádba, addig megy a tusoló is. Sajnos az nem működik, hogy a kazán azonnal olyan gyorsan rámelegítsen, hogy folyamatosan forró víz legyen.

A 120 liter 45 fokos víz pedig csak addig 120 liter 45 fokos víz, ameddig ki nem nyitom a csapot. Ha kiendek 40 litert, akkor már csak 80 liter 45 fokos víz, amihez kevertem 40 liter 15 fokos vizet. Persze ilyenkor már bekapcsol közben a kazán, de nem lesz folyamatosan forró víz, várni kell 10 percet, hogy rendes meleg legyen.
Ha nálam is úgy működne mint ahogy nálatok, hogy gyakorlatilag észrevehetetlen a hülés, és folyamatosan lenne meleg víz, akkor elégedett lennék. Csak pl. reggel nem olyan jó, hogy elkezdek tusolni meleg vízzel, aztán a végére már csak langyos. Pedig nem szeretek pazarolni, és nem engedek ki sok vizet, és nem is szeretnék ott állni vizesen 10 pecet mire felfűti forróra. 

Értem én a rétegződést, de ha felfűtt este 11-kor, és a tejte 65, az alja pedig 45 fokos, akkor nem hiszem, hogy reggel 7-kor is szépen rétegződve van.

Előzmény: peterch (37939)