juci Creative Commons License 1999.06.29 0 0 46
Kedves Shika!

Sokat gondolkoztam már azon, hogy ha kiderülne, hogy valamilyen fogyatékossággal születne a leendő gyerekem (dehát ki nem fogyatékos manapság, legalább lelkiekben?), és ez a terhesség alatt kiderülne, vajon mit tennék. Mivel már voltam terhes (elvesztettem), el sem tudom képzelni, hogy elvetetném.

Ha nem haragszol a kérdésemért, el tudnád mondani, mivel jár, ha az ember sérült gyereket nevel?

Előre is köszi: juci

Előzmény: shika (43)