juci
1999.06.29
|
|
0 0
46
|
Kedves Shika!
Sokat gondolkoztam már azon, hogy ha kiderülne, hogy valamilyen fogyatékossággal születne a leendő gyerekem (dehát ki nem fogyatékos manapság, legalább lelkiekben?), és ez a terhesség alatt kiderülne, vajon mit tennék. Mivel már voltam terhes (elvesztettem), el sem tudom képzelni, hogy elvetetném.
Ha nem haragszol a kérdésemért, el tudnád mondani, mivel jár, ha az ember sérült gyereket nevel?
Előre is köszi: juci |
Előzmény: shika (43)
|
|