shika Creative Commons License 1999.06.26 0 0 43
Van egy 11 éves halmozottan sérült lányom.Ami időt,pénzt,energiát rászán(tam)ok
azt még soha nem gondoltam áldozatnak.A volt feleségemet nagyon szerettem, mégis ugy érzem,hogy ott és akkor sokszor kellett áldozatot hoznom.