tündérlala Creative Commons License 1999.06.26 0 0 42
Szerintem néha szükséges, hogy szeretetből áldozatot hozzunk.
De nem is ezzel szokott lenni a baj, hanem amikor értelmetlen/felesleges áldozatot akarunk hozni vagy várunk el valakitől, - továbbá amikor a saját önzésünket vagy tehetségtelenségünket álcázzuk áldozatnak, na az a legundorítóbb. ("Belőlem akármi is lehetett volna, de én miattatok/értetek...")