andzsin Creative Commons License 1999.06.25 0 0 298
Purusa:

A csekely valoszinusegi ertek onnan jon ki, hogy olvasd vegig legyszives a topicot nem akarom megegyszer begepelni, amit mar jonehanyszor megtettem. A fejlett civilizaciokhoz pedig erdemes beleolvasni a Vedakba, megnezni egy-ket vimana rajzot, elolvasni Ruth Reyna prof.asszony velemenyet, aki a NASA megbizasabol velemenyezte az oind szovegeket, el lehet olvasni a honlapomon a szanszkritologia prof-ának velemenyet is, akik ezzel foglalkoztak egesz eletukben es egy kicsit jobban ertenek hozza, mint mi. De ez csak egy ervrendszer. A tobbihez meg olvasd el azt a par felsorolast, amit mar megejtettem nehanyszor a topicban.
A DNS temahoz: nem vagyok biologus, el kell olvasni a Nepszab. elmult hetvegi szamat, ahol reszletesen publikalva van az egesz eredmeny.
A kataklizmahoz: olvasd el a konyvet, utana vitatkozhatunk. Nem vagyok fizikus, de eleg bonyolult szamitasok vannak a konyv mellekleteiben. Arrol mar nem is beszelek, hogyha a Fold egy nagy magnes, marpedig az, akkor a polusvaltas bizony siman elofordulhat.
A Piramis effektust alatamaszto bizonyitekokat sem akarom leirni megegyszer, mert mar megtettem. Egy adalek meg: jomagam lattam, hogy Nemetorszag nyugati felen, eloszeretettel alkalmazzak a kicsinyitett meretu piramisokat gyogyitasra, rahelyezve a beteg testreszre.
Az hogy temetkezesi hely volt e, hat ez eleg gyenge labakon all. Kerlek olvasd el a hozzaszolasaimat es akkor megtudod az ezt cafolo erveket.