andzsin Creative Commons License 1999.06.25 0 0 297
Na akkor csapjunk a kozepebe:

Rolling:

kosz az infot, en is szivesen megneztem volna a Nat.G-t, de sajnos nalunk meg nincsen kabel. Ha ez igy van, ahogy leirtad, akkor errol a tortenettudomany miert nem szamol be? Mert eddig szo se volt munkasok sirjairol, meg nagy halom kotormelekrol, meg stb. Ha tenyleg leteznek ezek a leletek, akkor honnan tudjak, hogy melyik piramishoz tartoznak a sirok, meg a kotormelekhegyek? Nem lehet hogy a Menkaure es a Khefren piramist epitettek ezek az emberek? De ha a Nagy-Piramisban is benne voltak, OK tegyuk fel ok csinaltak iszonyu energiat /eletben, anyagban/ raaldozva, a szamok akkor sem stimmelnek, vezesse mar le nekem valaki, hogy hogyan? Azt is ki kellene szamolni, hogyha tenyleg rampan vonszoltak a koveket, akkor a rampa, amit felhuznak a piramis kore, annak mekkoranak kellett lennie? Mert mondjuk el tudom kepzelni a dolgot, ennyire nem vagyok elvakult, hogy van egy 40 tonnas kovunk, ami 40000kg, 400 ember, mondjuk mindegyik kigyurt allat, 100kg-ot vonszolva valoban kepes elhuzni a rampan a kovet. A kerdes az, hogy milyen rampan, mert annak betonkemenysegunek kellett lennie. Szoval a dolog elvileg lehetseges, de gyakorlatilag meg akkor sem tudom, hogy mi a fenevel emeltek fel a Nagy-Galeria tetejere ezeket a hatalmas koveket, mivel a csigat nem ismertek.