dirtydoggy Creative Commons License 2020.05.16 0 0 157664

Egészségedre Sissy! ;-)

Biztosan joggal vagy dühös, ha te ezt gondolod és látod, biztosan így is van. Nem is vitatni akarom amit írsz, csak picit árnyalni szeretném a képet, megmutatni némileg a másik oldalt is. ( Hiszen lehet tudni sokat dolgozol, legutóbb azon hűltem el, képes voltál még anyák napján is. ) 

Szóval home office. Én magam nem voltam a részese, hiszen a munkám nem teszi lehetővé, sokszor a frontvonalban is kellett ténykedni. Mégis elég pontos képem van róla, mert a párom egy nagy cég Hr-s vezetője. Őt az első percekben Ho-ba parancsolták, mert van pár alapbetegsége, amiért a vállalat első embere megtiltotta neki a benti munkavégzést. Nem nagyon örült neki, bent folyamatosan megy a furkálódás, és ő nem tudott ott lenni, a beosztottjai meg igen. Plusz ezek a betegségek elég jól kordában tarthatók pár gyógyszerrel. Állítom neked, többet dolgozott otthon, mint odabent, pedig nem ritka náluk a túlóra. Elkezdte a munkát akkor, mikor itthonról szokott indulni, és és amíg nem fogyott el a munka, nem állt le. Nem mindig esett egybe a munkaidő végével. Alapban is lelkiismeretes, de rá is lett volna szorítva hogy dolgozzon, mert van valami alkalmazás a gépén ami látja, mennyit dolgozik időben, mennyiségben. Tehát ilyen is, olyan is van. Lehet, a beosztásotokból is fakad, hogy nektek akkor is húzni kell, mikor mások lazítanak. Nyilván aki megtehette, nem szakadt bele a munkába. 

Most már vége talán, ne idegeld magad, árt a szépségednek. :D

Előzmény: missSissi (157663)