ZöPö Creative Commons License 1999.06.24 0 0 60
pint, 1999-06-24 13:09:01: "Hogy kinek a stílusa milyen - szerintem mellékes."
Nem mellékes, hogy ezelőtt senki nem emlegette a stílust.

"Te róttad fel nekem, hogy a szar szót használom." - Én ugyan nem róttam fel. Csak a te szinteden írtam, hogy könnyebben megértsd.

"Mellesleg aznap sújtson belém a villám, amikor valakibe a stílusa miatt belekötök." - Kezd az ég borulni...

"...igazán komoly topic..." - Köszönöm, de nem kérek abból, hogy te döntsd el, kinek mi az igazán komoly.

Gondolatkísérlet 3. (jujj, ez neked magas lesz) Képzelj el egy hatalmas teret! Többszáz vagy ezer ember áll rajta, és mivel az embereken kívül semmi más nincs azon a téren, mit tudnak csinálni, beszélgetnek.* Persze nem mindegyik-mindegyikkel, csak kisebb csoportokban. Kialakul egy boly, mondjuk nyolc-tíz fős, akik közös témát találtak. Te odamész és böfögsz egyet (ezt már nem én találtam ki, lásd alább!). Jó, ne böfögj, csak vakkants egyet, vagy amit akarsz, de ne legyen köze a témához. Noha a tér nyilvános, és nyilvános a boly is, mivel bárki odamehet és részt vehet a társalgásban, de vajon ettől még nem sérted az ottlevőket?

>>nehézséget okoz, hogy egy kicsit más szemével is lásd a világot?<<
"Ezt én tőled szintúgy kérdhetem."

Az nem sántít neked, hogy én kértem előbb, hogy vedd figyelembe az én szempontomat? Ha nem érted, hogy miért, akkor egyszerűen azért, mert én azt kérem, hogy ne nullásozz?

* veszekednek, verekednek, szeretkeznek, színházat játszanak, etc :-))

Előzmény: pint (49)