Franky4321 Creative Commons License 2020.05.15 0 0 489

Eladó 1 darab Fuji Finepix S7000 (gyári szám: No. 5FL 11821) fényképezőgép 6x optikai és 3,2x digitális zoomal valamint az alábbi tartozékokkal (1 db mini USB adatkábel, 1 db 128 MB CF kártya, 1db 16 MB XD kártya, gyári kezelési útmutató, 1db Hama fotóstáska, 1 db gyári CD /ez nincs a képeken/). 4 db tölthető ceruza akkuról vagy akár normál elemről (AA) is működtethető, nem kell hozzá speciális gyári akkumulátor. Csatlakoztatható hozzá manuális kioldó, és állványra is rögzíthető. A super makró módban pedig már 1 cm-ről lehet vele képeket készíteni. A készüléket újként vásároltam 2005-ben erről a blokkot mellékelem vásárlás esetén. Megkímélt és minden része kifogástalanul működik, egy dolgot kivéve. Sajnos 2018-ben egy halvány zöld csík jelent meg a képek közepén (a BMW makettet ábrázoló fotón látható bekarikázva). Úgy gondoltuk a szervízzel együtt, hogy CCD csere meg fogja oldani a problémát, ez 2019-ben megtörtént munkadíjjal együtt 20000, - forintért. A zöld csík eltűnt, de megjelent egy kisebb ciklámen színű a képek bal alsó részén. Sajnos azt az infót kaptam, hogy ez inkább szoftver hiba lehet, - ha a CCD csere nem szüntette meg, - de azt nem tudják orvosolni. Normál képeknél szinte észrevehetetlen (lásd a lombos fás tájképen), inkább csak sötét témáknál (lásd a sötétebb fás fotón), vagy közelről készült sötét tónusú vakus felvételeken látszik.
A gép helyileg Nyíregyházán személyesen átvehető, kipróbálható. Igény esetén a postázni is tudom. Kérdés esetén kérem keressen bizalommal!
Köszönöm, hogy végig olvasta!