Krimi60 Creative Commons License 2020.05.10 0 0 32239

Szia! Bocsi, de hasba akasztottál a felvetéseiddel, ez új számomra, erre valóban nem gondoltam, mármint, hogy így közelítsem meg a témát. 1./ Egy cseppet sem volt nehéz a leszokásom, mint írtam is korábban. 2./ Ennyi idő után is velem maradt az a fránya gondolat, hogy valóban cigiztem és jól is esett, de eljött az a bizonyos nap reggele és akkor azt mondtam, hogy eddig és ne tovább. Mivel annak idején egyszer írtam ide, hogy ezt a pozitív élményemet megosszam, úgy gondolom figyelemmel kísérhetem továbbra is a fórumot, ha esetleg valakiben felmerülne kérdés felém, azt meg tudjam válaszolni, bár nem vagyok egy írogatós típus. Miért ne böngészhetném én ennyi idő után is ezt a fórumot, ettől nem fogok vissza szokni, ide a leszokásom után jóval később regisztráltam be, miután a sikeremen felbuzdulva keresgéltem a neten, hátha találok valami oldalt, hogy a példámmal valamiféle segítséget adjak azoknak akiknek nem megy ilyen könnyen. Ez meg is történt, de azért nem fogom elkerülni az oldalt a szemem rajtatok tartom...hihihihi!! Ha felmerülne még kérdés szívesen válaszolok, további erőt a leszokáshoz, jó éjszakát. Üdv: Imre

Előzmény: arolfka (32235)