CB Híres Creative Commons License 2020.05.10 0 0 232722

Helló! Hátizsákkal kapcsolatba valakinek tapasztalata,véleménye??? Amíg csak a trekkingem volt meg,addig a csomagtartóra való oldaltáskát használtam. A montin nincs csomagtartó se,meg váztáskát se vettem rá. Befogtam a gyerek Decatlonos hátizsákját. 10 literes a táska. Nem bicajozásra való,tehát se tárolórészek,se szellős kialakítás,se semmi. Amit cipelek benne:2-3kulacs ,pár szerszám,pumpa,2 belső,+pár apróság,és ezzel olyan szinten megtelt,hogy ....szóval kicsi is,meg nem is igazán kényelmes. Nézegettem  bicajozáshoz "kitalált" zsákokat,olyan nagyon max 30ezret szánnék rá. Gondolom egy max 20 literes az már bőven elég lenne nekem,az már a duplája a mostaninak.  A Deuter táskákat néztem,arról csak jókat írnak,bár meg is kérik az árát.  Ki milyet,milyen márkát használ....már ,ha hordtok hátizsákot? Van értelme beruházni egy normálisabb darabra eggyáltalán? Régebben vettem betétes biciklisnadrágot is,mert biztosan jó,aztán nem is hordom,mert....nem jött be,vagy szart vettem,nem tudom. 40-60kilóméternél nemigen megyek alkalmanként többet,végül is azt meg bírja az üllep betét nélkül is. Na,ezen -okból vagyok kíváncsi a hátizsákokra. Megérnek -e annyit,amit szánnék rá,jó e az az árkategória már?