AntiLooP Creative Commons License 1999.06.18 0 0 319
Jobb kesobb, mint soha alapon szeretnek melled allni, a "gedrájtvidmís" kerdesben. Nalam a Music for the Masses az orok csucs. Mivel alapjaban veve Trance rajongo vagyok, a rockos DM stilus kicsit tavol all tolem. Az elozo megjegyzesedben a SOFAD szamokrol irt velemenyeddel 100%ig 1et ertek! A Higher Love es a One Caress fantasztikusak, de az I feel you-t sohasem szerettem.
Azert abban is lehet vmi, hogy ki melyik albumot hallotta eloszor, mivel en a Masses-el ismertem meg a csapatot, es maig az a csucs nalam. A Strange Love, a Never let me down again, es a Sacred olyan feelinget nyujt, ami minden korulmenyek kozott megerint. Egyetlen eloado sem tud a szamaival olyan hangulatot kivaltani belolem, mint a fennt emlitettek. Es ha az orokzold szo fogalmat definialnom kene, ezek a szamok jutnanak eloszor eszembe.

Tehat Music for the Masses RulZ 4eVeR!

Ettol meg persze minden albumukat szeretem, csak ugy ereztem fel kell szolalnom morpet mellett, mert meg azt hinne egy ide tevedo, hogy a SoFaD minden DM rajongo kedvence :)

1 a lenyeg, mi mind szeretjuk a DM-et. Ki ezert, ki azert, de mind tudjuk, hogy ez a zenekar egyedulallo es utanozhatatlan. Ugye tudjuk? ;-)

Előzmény: morpet (318)