Spenót Creative Commons License 2020.05.02 0 0 206566

Allergia helyzet:

A matracos akcióm után nagyon lelkes lettem, mert jól alakultak a dolgok. Sajnos nem tartott sokáig. Az allergia gyógyszert 2 hétig nem szedtem és szerdára olyan köhögés jött rám, hogy félbe kellett szakítanom az aznapi edzést. (lehet, hogy kis megfázás is bekavart)

Tegnap újabb porallergia gócokat szüntettem meg a lakásban és rendeltem HEPA szűrős porszívót, valamint visszatértem a gyógyszerre is. 

A tegnapi edzésre Ventolint is fújtam. Ettől sikerült minimális köhögéssel megcsinálni az edzést és a magas pulzusos rész sem ölt meg.

Most az a terv, hogy a további portalanítás és a fűtési szezon vége jó hatással lesz a köhögésemre és kijövök a gödörből. Ha nem, akkor remélem, most már lehet majd lassan dokihoz menni...

 

A gödör egyébként relatív, mert a teljesítményem jobbnak tűnik, mint tavaly ilyenkor.

Márciusban fél perccel futottam gyorsabb átlagot, 2 ütéssel alacsonyabb pulzuson, mint tavaly.

Áprilisban csak 10 másodperccel gyorsabb az átlag, de 6 ütéssel alacsonyabb az átlagpulzus. (itt lettek igazán problémáim a magas intenzitású edzésekkel)

 

Szóval, a helyzet nem tökéletes, de azért alakulok...