altf4 Creative Commons License 1999.06.17 0 0 322
Sziasztok!

Nem fogo fek: szerintem ha mar eleget foglalkoztal vele es meg mindig nem fog, akkor rossz fekbeteteket hasznalsz. Nekem is volt ilyen problemam, de amikor a regiek elkoptak es ujat vettem, akkor az eladotol tanacsot kertem hogy melyik olcsobb tipust ajanlja ami jol tapad/kevesse kopik, stb. Bejott.

Trekking: Nekem nem tul szimpatikusak a trekking bringak. Kicsit ilyen kicsit olyan, de epp ezert szerintem nagyon szuk hasznalatot eredmenyeznek. Hegyen nem eleg eros, orszaguton nem eleg konnyu es gyors. Persze aki ovatosan teker (nem szagul, nem ugrat szegelyrol szegelyre, stb) csak ugy tatasan, annak nagyon jol bevalhat, de aki szeret orszaguton gyorsan haladni, erdoben pedig nem kerulgetni az osszes tocsat, az csak mindig ugy fogja erezni hogy sehol sem jo.

Agyvaltok: mit tudotok az ujabb agyvaltokrol? Regebben en csak 3 sebessegest ismertem, de latom a Schwinn is arul mar 7 sebesseges agyvaltos szep turabiciklit. Gondolom kevesbe koszolodik, stb. de eleg tartosak, terhelhetok ezek a valtok?

Hasznalt versenybringa: en ilyeneket gyakran latok szervizekben, boltokban hirdetni a faloujsagon, a kiszolgalotol is erdeklodhetsz (perszen nem a tescora gondolok). Egeszen olcson pedig videki piacokon kaphatoak (, de ehhez eles szem kell :-) kidobott osztrak versenybringak.

Jo tekerest: altf4 office