BaSand Creative Commons License 1999.06.16 0 0 5
Az az érzésem, hogy itt nem arról van szó _elsősorban_, hogy bal- és jobb oldali _politika_ egy az egyben tükröződik. Természetesen erről is. A fontosabb, és látványosabb a hozzászólók által képviselt etika, modor, logika, ismeretanyag és nem utolsósorban konfliktustűrőképesség megnyilatkozása.
Az a hozzászóló, aki azt írja, hogy XY k*a anyját, függyetlenül XY személyétől magát járatja le (elöttem biztos). Erre jön a másik hasonló kaliberű a másik oldalról és azt írja, hogy a "tiédet", vagy valami hasonlót. Ezek antagonisztikus ellentétek lesznek, de két olyan hozzászóló között akik, hmm...
Az _igaz_ "ellenfelek" szellemi kihívást jelentenek. És igenis többször le kellett írnom, hogy "bocsánat, tévedtem". Nem volt kellemes, de meg kellett tenni, mert
a. tárgyi tévedés miatt,
b. rossz következtetés miatt.
Ők kényszerítenek arra, hogy olvassak, összefüggéseket keressek, idézzek, tanuljak linket készíteni.

Egyébként az "antagonisztikus" ellentététek a Hádész nevű műintézményben csúcsosodnak ki.
Van aki mindenféle leveket isz, ser helyett, bor helyett :-))))
Ami az anyagiakat illeti, valamelyik párt (modjuk az MDF) dotálna ?. Kedves Nostradamus, az én részvételemből, neked, garantáltan több hasznod van, mivel nekem csak kiadásom...
Akkor felmerül a kérdés, hogy miért csinálom?
Mert hiszek valamiben. Ez viszont nem kérdés.