Makkoscipo Creative Commons License 2020.04.25 0 0 3743

Ennugy kbntizegynehany evig egy emeleten uldogeltem vele, bar sose volt kozos projektunk, azert eleggevfel lehetettvmerni a kepessegeit, a kesobbi tevekenysegetol fuggetlenul. Ezert az csak figyelmezteteszeru, hogy akik vitatkoznak vele legye ek vele tisztaban hogy o.legalabb annyira ert az akarmihez mint ok.

 

Szerintem jól írtad le, de van egy másik szempont is. Te bárhol kérdeznek fizikáról, mindig azt fogod mondani, ami a meggyőződésed. Ő viszont felméri, hogy kinek mondja a dolgait és annak függvényében beszél, hogy ki a hallgatósága. Másképpen beszél a prágai ezoterikus fesztiválon, és másképpen a Budapesti Polgármesteri Hivatal közgyűlésén, másképpen a ELTE-n a hallgatóknak (persze, ha hagyják PL: 2004. márc. 24-én az ELTE falai között megtartott előadás), vagy a VNTV-n Jakab úrral (Azzal a Jakabbal, aki segített megjelenni a Gyógyító vizelet c. könyvet, a kombucha napok szervezője, és még sok van a rovásán) . Ebből látszik, hogy a hazudozás nagymestere, és ha szembesítik a régebbi nyilatkozataival, akkor szemrebbenés nélkül hazudik, és vádaskodik. Pl. a KFKI moszkovita fizikusai kidobták a munkahelyéről...

 

 

 

Előzmény: pert2 (3739)