morpet Creative Commons License 1999.06.15 0 0 301
Hi!

Nem tudom, ki volt pénteken a 101-es Klubban (ShapeGábort mintha láttam volna :-)) , írnék pár sort róla. Szóval nem sikerült túl jól az 50. jubileumi buli, bizonyos okokból 2 órával hamarabb bezárt. Amiről igazán írnék, az a Shape koncert. Sajnos technikai problémák miatt az sem sikerült túl jól, de azért meggyőződhettünk róla, hogy a 99-es anyag jól sikerült. És tisztelet az együttesnek, amiért a technikai gondok ellenére megtartották a koncertet, pláne az énekesnek, akinek igen nehéz dolga volt a körülmények miatt. A közönség nem volt elég lelkes, de a Gyengédent azért visszatapsolták, és érdemes is volt, mert másodjára sokkal jobban sikerült. (Az "első sorban" tomboltam.) Amúgy én csak a napokban hallottam először a 98-as Shape anyagot (thanx MarK!), de szemben több felszólalóval, nekem továbbra is a 99-es Gyengéden tetszik jobban, bár tény, hogy van egy-két csúcs hangzás a 98-asban is (mint pl a "lát még" alatti zongora), amit hiányolhatunk az új verzióból, és az is igaz, hogy az ének igazán az eredetivel él együtt.