Kopasz Creative Commons License 1999.06.14 0 0 821
Hello Mindenki!

Egyik szemem sír, a másik nevet. Schumacher hibázott és kiesett. Krokodilkönnyek. Viszont. A Ferrari úgy tűnik, hiogy kezd gyorsaságban is pariban lenni a McLarennel. Örömkönnyek. Amit meg Irvine művelt... Mostanában csak Schumachert láttam ilyen elszántan nyomulni egy jobb helyezésért (és pontokért). Lehet, hogy mégis van abban valami, hogy nem nagyon nismer el magánál jobbnak szinte senkit... Nagy mutatvány volt. Herbert is csak az öklét rázta, mikor Eddie elment mellette. Hakkinennek meg szerencséje volt, de hát ide az is kell. Coulthard pedig leőttem megint leégett. Valószínűleg megorrolt Irvine-ra a nyilatkozata miatt és meg akarta mutatni, hogy ki a legény a gáton. Ennyire viszont ő nem legény. Elment az első kanyarban, igaz, de a másodikban viszont Eddie vissza tudta előzni. Ekkor illik fékezni, még Senna is fékezett ilyenkor, Coulthard nem. Mivel neki lett nagyobb baja a dologból, így magának csinált bajt. A 10 mp-s büntetés ráadásnak még a pont(ok)hoz jutás esélyét is elvette tőle. Szerencse, hogy egyikük kocsija sem sérült meg, nem lett nagyobb baleset, mert akkor mindenki tüzet okádna, érzésem szerint a Ferrari-hívek kissé nagyobb joggal. A veseny legkeservesebb eseménye számomra Frentzen kiesése volt. Azért szorítottam a vége felé, hogy Hakkinen szálljon el, és Frentzen nyerjen. (Hű, de gonosz vagyok, nem is jött be.)

Üdv: Kopasz