vermestibi2 Creative Commons License 2020.04.18 0 0 2012

Katonka Elvtárs!

A következő tényállásban kérnék segítséget. AZ alany Riga 22, k35-ös karburátorral tökéletesen működik. Vissza szeretném rá tenni a saját k60b-jét, de nem szereti. Tűszeleppel játszadoztam, most olyan van benne, ami zár, szívató gombot lenyomva ereszt, szóval jónak tűnik. Benzinszint beállítva.

Harmadik-negyedik rúgásra indul, ha nem volt szívatva, gázadásra leáll, ha szívatva volt, túráztatható egy ideig, de két-három felpörgés után leáll. Alapjáratnak nyoma sincs.

Már szórakozok vele egy ideig, de ennél tovább nem jutottam. 62-es fúvóka volt benne, a felújító készletben lévőn nem volt szám, de kisebbnek tűnt, kicseréltem, de semmi nem változott.

Semmi szemmel látható baja nincs a karburátornak, többször kitisztítottam, átfúvattam.

Egy dolog gyanús, de lehet, hogy ez normális, csak én nem értek hozzá: a henger felőli részénél ha belenézünk a karburátorba, van azon a réz csövön egy furat, ami nem tudom, hogy ott volt-e gyárilag, vagy hogy ekkora volt-e eredetileg - kicsit barkácsoltnak tűnik a furat széle. Képet mellékelem.

 

 

Kérem az Elvtársat, vagy más hozzáértő szaktársat a fent körülírt tényállást megszakérteni.

(Mert már ide készítettem egy doboz gyufát Feri motorja mellé.)