Szammel Creative Commons License 2020.04.16 0 0 2396

Segítsetek!

Már napok óta próbálok olyan képnézegetőt találni (Samsung A50), amellyel az általam korábban mappákba és almappákba rendszerezett fotóimat

Pl. Külföldi utak ->

Olaszország ->

Róma, Firenze, stb.;

Franciaország ->

Cannes, Nizza, stb.

tetszés szerinti szintű mappák szerint tudnám keresni, megjeleníteni, valamint diavetíteni. Ugyanis a "gyári" és sok egyéb galéria alkalmazás (pl. Google Fotók, stb.) kizárólag a legalsó szinten lévő mappákkal, illetve az abban található képekkel foglalkozik. Nagy számú alsó szintű mappa esetén így nehézkes a kívánt képek megtalálása, és a mappákba rendezés eredeti logikája is elmosódik. (Nekem az app automata keresője ne tematizáljon és csoportosítson, elvégeztem azt én saját igényeim szerint.)

Találtam egy-két appot, amik ígérik a többszintű mappakezelést és többé-kevésbé meg is oldják (pl. Perfect Viewer, Gallery) de jót és hibátlant sajna nem találok. 

Tényleg nem lehet egy olyan appot találni, mint pl. PC-n a Picasa, ami ezt flottul (gyorsan, ergonómikusan és hiba nélkül) megoldja? Akkor ez nagy hiányosság az Android alapú eszközökön.

Előre is köszönöm, ha tudtok javasolni valamit. (Hab lenne a tortán, ha még Chromecast-tal is együtt tudna működni.)