Dávidking Creative Commons License 2020.04.14 0 1 60

Persze, nem feltétlenül baj, ha nem szimpatikusak a szereplők. Az általad említett sorozatot nem ismerem, de amit fel tudok hozni példakánt az Comedy Centralon játszott Felhőtlen Philadelphia című sorozat, ahol meg elmebeteg szociopaták a karakterek, a sorozat viszont brutál jó és pont azért mert mindig megszívják. Az egy vígjáték, egy ilyen komolyabb sorozatnál viszont jobb azért, ha tudsz szurkolni is valakinek. Én a Zsolt-Kata párosnak tudok egyenlőre. Remélem ez így is marad. 

 

"Anna viselkedése is teljesen valós"

 

Szerintem is valós. Sok ilyen ember van, csak éppen ez még nem menti fel a viselkedését. Pont a lánya miatt kéne gondolkoznia legalább annyira, hogy a lázadást és az ózdi panelból való kitörést ne mások fejének szétverésével, és random csávókkal való dugással kezdje. Egyébként az ózdi késdobálóhoz képest így vendéglátás szinten az a Budapesti bár azért nem is rossz előrelépés. Ha jól vettem le valahol a bulinegyed környékén lehet tele külföldiekkel. Anna még mondta is, hogy az angol tudása miatt fél a melótól. Az ilyen helyeken a legolcsóbb sör is 1000 forintnál kezdődik. Egész jó kis pénzt lehet ott keresni, főleg borravalóval. 

Előzmény: Alpári Gnác (56)