gdaniel25 Creative Commons License 2020.04.10 0 0 17797

Sziasztok,

Nekem a fő kérdésem az lenne, hogy kb. mennyi idő, amíg végleg elmúlnak a tünetek krónikus pr gyulladás témában? Illetve, hogy a Pollstimol-Cernil mennyire kamu, tud e segíteni? AB-t már nem akarok szedni.

Lassan 3 hónapja hullámokban törnek rám a fájdalmak. Főként húgycső égés szexuális aktus után és ülés közben/után szúró, kényelmetlen, nyomó érzés gát/végbélnyílás tájékon. 1 hónapos Savulin szedésen túl vagyok, 3 urológus látott már. Nem bakteriális gyulladást állapítottak meg mind a hárman. Vizelettenyésztés, ultrahang, ondóteszt, STD és vérvétel negatív.  A pr masszázs után 1-2 hétig tűrhető a lét. Volt olyan hét, hogy teljesen tünetmentes voltam, majd megint visszajöttek a fájdalmak. Vizelés után nekem is van ez az elcsöppenő érzés, pénisz tövében nyomó érzés. Mintha nem tudna minden vizelet kijönni elsőre, és olyankor még egy gáttáji nyomás tud segíteni. Volt olyan, hogy ondóürítés után teljesen oké volt, nem jött semmilyen panasz, majd egy hétre rá egy ürítés után megint az egész fájdalmas periódus elölről kezdődött. Én is hasonlóan érzek, mint, ahogy sokatok írja, hogy mentálisan már nehezen bírom és nagyon nehéz így létezni. Azt megtudom én is erősíteni, hogy a nem megerőltető mozgástól (pl. séta, jóga) enyhülnek a panaszok valamelyest.

 

Előre is köszönöm a válaszokat!