jason444 Creative Commons License 2020.04.10 -1 1 4445

Erre az üzenetedre volt egy értelmi fogyatékos aki negativot adott...Én viszont hálásan köszönöm a megosztást. Az a helyzet hogy a legtöbb gyógyszer valójában üzlet és kizárólag tüneti kezelésről beszél a mindenható jelenleg uralkodó orvoslás és rohadtul nincsnen globális rálátásuk a dolgokra(Popper Péter mondta anno hogy ez a túlszakososdás a rákfenéje az orvostudománynak is) ez pedig a legtöbb esetben kártékony...

Eleve egy elferdült értékrendű, erkölcsű világban ahol a legjelentősebb dolgok is érdek/üzleti mechanizmusok alapján működnek ember legyen a talpán aki mentálisan egészséges tud maradni és emellett meg tudja válogatni az élelmiszereket amik "tiszták" vagy legalábbis kevésbé károsak mint a finomitott élelmiszerek a-z ig....

Valahol olvastam régebben hogy az emberi immunrendszer túlnyomó részben a bélrendszertől függ, ha ott baj van akkor komoly bajok lesznek mindenhol.Szóval mentális-állapot és gyomor bél-rendszer rendbetétele és ott kezdődik valahol a gyógyulás..... Persze addig lehet finoman tünetet enyhíteni de szisztematikusan hosszú időn keresztül nem megoldás, sőt az eredeti kiváltó ok elmélyül és jön a többi baj, én így gondolom.

Előzmény: doomsterson (4441)