tata Creative Commons License 1999.06.07 0 0 78
Sajnos Budapesten a betonutak is olyanok, hogy inkább montit kián, mint versenyt :-(
Nekem egyébbként egy Kelly's márkájú "cseh csodám" van, én egész jól elvagyok vele, Szentendrétől Nagytétényig már bebarangoltam az aglomerációt, de egy korábbi géppel (amit sajnos elloptak) voltam már 80 km-es túrán is. Újabban, ha olyanom van, bicajjal járok melózni is, végig van kerékpár út, és a legrövidebb útvonal a Margitszigeten át vezet, szóval tiszta Havaj, arról nem is beszélve, hogy 5 perccel hamarabb bent vagyok, mint BKV-val...
De a lényeg: Van egy cég, amely külföldre szervez kenu - és kerékpártúrákat, busszal kivisznek az indulási pontig, onnantól pedig az egész úton biztosítják a kerékpárt, a táborhelyet, a csomagszálítást, meg ezeket. Az egyik ismerősöm évek óta visszatérő vendég náluk. Idén nyáron mi is velük megyünk nyaralni, augusztusban résztveszünk egy Regensburg-Linz Duna-menti keréktúrán. Valószínűleg erre a nyárra már betelt az összes út, de ha valakit érdekelne a dolog, akkor raktározza el ezt a címet.