2T Motor Creative Commons License 2020.04.04 0 0 6477

"Ez sem így van"

 

De így van.

 

(csak csendben megjegyezném, bárkinek hogy elég provokáló, és fellengzős ez az "ez sem így van" kifejezés. Pláne, ha igazad sincs...)

 

"Mik azok a nickek?
A nickek a fórumban hozzászóló személyiségek. Lehetnek virtuálisak, hiszen felhasználóink személyenként több nicket is regisztrálhatnak, de lehetnek valóságosak is, hiszen saját, polgári nevén is regisztrálhat bárki. Az utóbbi esetben azonban fel kell venni a kapcsolatot a moderátorokkal, és igazolnia magát, ami azért szükséges, hogy senki ne élhessen vissza más személy polgári nevével."

 

Biztosan tévedek megint szerinted, de a tulajdonos (index) hozza a szabályokat. Mint bárhol a világon.

 

Vagyis, ha Te nem értesz vele egyet, akkor van több választásod is.

- Nem használod a szolgáltatást. (ez az a rész, amikor az általános szerződési feltételeket elfogadod.) 

- Csinálsz saját szolgáltatást, a saját szabályaiddal. 

 

Ami nem opció és véleményem szerint meglehetősen csúnya dolog:

Saját, önkényesen kitalált szabályaimat ráerőltetem másokra. (Demokrácia halála)  

 

Mondhatnám azt is, hogy tessék rendesen viselkedni, mert nem otthon vagy. 

 

Millió oka van, hogy valaki miért nem akarja felvállalni magát...

 

- egy szervizes nem írkálhat ide, a főnökei tudomása nélül, mert kirúgják.

- Vagy az illető ismerősei előtt szégyenl valamiről beszélni. pl (felnőtt témák, politika)

- Vagy egyszerűen nem kiváncsi akárkire, megválogatja a barátait.

- Vagy csak a témáról szeretne beszélni...

 

 

Gondolod, bármilyen jöttmenttel barátkoznom kellene? Te ezt csinálod? Hát, csináld. ;)

 

(nem tudom megfigyelted-e, hogy ÉN megmondom-e Neked, hogy mit hogyan csinálj???? )

 

Előzmény: Deskó74 (6476)