CB Híres Creative Commons License 2020.04.01 0 0 232518

Elmentem ma tekerni a gyerkőcökkel. Úgyhogy a kezdeti teszt megvolt,...nem esett szét😎,ezek szerint jól raktam össze😁. Kicsit furi ez a "biopace" hajtómű,de szokható. Gyerekkoromba Campingem,meg Csepel outim volt,aztán a következő már trekking,aztán a mostani trekking. Úgyhogy ez az első montim. ....ég és föld. A terep,amin járok,az inkább földút,erdei utak,ösvények. A trekking az aluvázas,elöl egy lock-olható mezei teló,utcai mintázatu gumi.  Felszerelve sárvédö,csomagtartó,váztáskák,l+ minden ami kell. Terepen ráz,zörög,kemény. Ez a monti meg csupasz,hangtalan,....és nem is tudom hogyan fejezzem ki,de kényelmesebb vele haladni a szar uton. Mondják,hogy a trekking a mindenes. Elmegy a földuton is. Ja,elmegy az mindenhol,na de nem mindeggy,hogy hogyan. Milyen gumi,mennyi levegővel fújva,mennyi a sok zörgő sallang. Úgy látszik ez a megfelelő megoldás😉! Van egy monti terepre+marad a trekking országútra,és nem gond neki,ha közbejön egy kis terep is. Meg még egy gondolat...hátizsák. Most furi volt hátizsákba cipelni szükséges dolgokat,de biztosan szokható az is. Egyszerübb a váztáskába,oldaltáskába pakolni,viszont a hátizsákba nem csörgött -lógott ki semmi. Úgyhogy kezdetnek jó.

Előzmény: drotszamaras (232515)