_matel_ Creative Commons License 2020.03.30 0 0 35317

Meglett a hiba. Én 10 éve nem használtam szkopot nincs is sajátom. Csak a barátom kért meg hogy villamos emberként segítsek neki. Végül elvittük egy ismerőshöz akinek szkopja is volt és közölte vezérműtengely jeladó a gond. Egy hónapja cseréltek az autón a vezérműtengely jeladót. VEMO márkájút tettek bele. 2.0PDTDI BMP motorkód. Most kapott egy új FEBI-t. Azzal először hidegen jó lett, majd melegen nem indult. Másnap hidegen-melegen jól indult mára FEBI-vel. Az érdekes az hogy az új FEBI 2-es 3-as lába között mértem valami 800ohm körüli értéket és a VEMO-n picivel kisebbet (nem volt 10% a különbség) de ott az 1-es lábhoz képest is volt mérhető ellenállás. Mintha 3 kivezetése lenne a tekercsnek. Az új FEBI-n 1-es láb és bármelyik másik között nem volt mérhető ellenállás. Megnéztem egy bontott gyárit ott szintén az 1-es láb nincs használva.

Valaki látott már ilyet? Mi lelhette a VEMO jeladó? ETKA-ban max 2-3 kód 2.0PDTDI motor használ azonos cikkszámú vezérműtengely jeladót. Utángyártottba meg sokkal nagyobb az átjárhatóság...

Előzmény: direx (35190)