Törölt nick Creative Commons License 2020.03.27 0 0 217929

Én ezt nem így látom! Miért, hova tudnak menni a játékosok? A többi csapatnál is ugyanúgy be kell vezetni a fizetés csökkentést! Csak gondoljatok bele, hány cég lesz itt nyereséges? A Taot pedig csak nyereséges cég tud fizetni. Tehát  

egy pénz forrás bezárul. Az önkormányzati támogatás összegére szintén nem lehet számítani, mert sokkal fontosabb dolgokra kell a pénz. Meglátásom szerint az egész sport világban nagy átrendeződés lesz! Nagy múltú klubok is elkezdenek takarékoskodni. Ebből a sajnálatos eseményből mi debreceniek a sport szempontjából valószínűleg jól jövünk ki! Akár a női kézilabdában, akár a fociban. Hiszen sok saját nevelésű fiatal játékosunk van!  Mert képzeljük csak el a Győr vagy a Fradi női kézilabda csapatát, hol lennének ők a légiósok nélkül? Aki engem ismer, az tudja, hogy élek - halok a sportért, ott vagyok minden foci és kézi meccsen. Sőt a kézilabda csapatnak hat évig támogatója voltam. De én is azt mondom, hogy most a sport másodlagos legyen!  A legfontosabb a gazdaság helyre állítása a koronavírus járvány  után. 

 

 

Előzmény: Droli2 (217927)