solyomga Creative Commons License 2020.03.21 0 1 10266

Köszi a visszajelzést! 

Örülök, hogy "egy ilyen nagy név" is megnézte az én videómat! Épp ma délután néztem meg a lillafüredi filmedet ;)

 

"Nem rossz...a teljesítmény se, igy szezonkezdetén."

 

Alapvetően én egy amatőr futó vagyok. Az elmúlt négy évben minden márciusban maratont futottam, tehát a tavaszi erőállapottal sem szokott gond lenni. Most a maraton elmaradt, de a téli felkészülés többé-kevésbé megtörtént.

 

"Próbáltam rájönni hogy használod a kamerát menet közben. A mozgásokból úgy tünt, mintha a kormányra rögzitve forgattad volna jobbra balra. Meglehetősen stabil a kép. Az árnyékból tippelve ez egy sportkamera, viszont igy felettébb érdekes, a kitűnő hang.

Ha írsz egy-két technikai infót , engem érdekelne."

 

A technikai részletek: 

- a felvételt egy DJI Osmo Pocket kamerával készítettem

- a kamera a felvétel során a kezemben volt, egyébként a kormányon lévő tartóban

- a kamerának nagyon jó a gimballja, így meglepően rezgésmentes a rögzített kép 

- a hang minőségén én is meglepődtem, főleg hogy elég erős szél is volt és csak a kamera gyári beépített mikrofonja rögzített

 

"Még egy dolog, inkább csak észrevétel. Ha síkvidéki túrát rögzítesz, a táj egyhangúsága, monotonítása miatt érdemes egy-két mellékszálat is beiktatni, hogy ne legyen unalmas. például, mutattad a kilátót, én biztos felmentem volna pár snitt erejéig, egy körpanoráma fentről, tenne bele vertikális perspektívát is."

 

Köszönöm az észrevételt, számomra nagyon hasznos az ilyen visszajelzés, főleg egy ilyen tapasztalt túrázótól! 

Előzmény: cobranco (10262)