szürkefény33 Creative Commons License 2020.03.09 0 0 10752

Megosztanák veletek egy érdekes dolgot.Amikor elkezdtem keresni illetve Gábor is talált jó karban lévő Keilwert szaxit volt ill.van egy 800euros hangszer igaz felújított szép stb. Akkor én írtam neki,hogy megveszem ha tud néhány napot várni mivel sajnos nem mindig úgy alakulnak a dolgok ahogy szeretnénk Ő erre nem válaszolt .A linkje itt van alól meglehet nézni a hangszert és még valamit amiért  most ezt a dolgot megosztom veletek. A hírdetését már  2x feltette még mindig nem vették meg de az érdekes az,hogy egyszer csak írt nekem,hogy elment abba a zeneboltba ahol vette a szaxit és ott azt mondták neki,hogy 2500eurót is megér így módosította a hosszú ideje fent volt eladási árat 1900 euróra és ekkor!!! írt nekem ,hogy ha továbbra is érdekel a hangszer írjak neki és az enyém. Jó srác mi? Persze én akkor már megegyeztem az ezüstös Keilwerth tulajdonossal és a mai napon felhívott,hogy úton a hangszer és mint mondta az ezüst is szépen csillog.Hát ezt szerettem volna elmondani. Hova jutott néhány emberben a becsület.