Jena307 Creative Commons License 2020.03.04 0 0 13930

A valós vagy vélt az nem kérdés hanem tény, vilagos hogy van kilagyulas természetes, de szerintem szakmai orientalodas nélkül is érzékelhető mi probléma és mi nem, mert egyszerűen van a matracnak jó része ami használva van és van a rossz. Ki tértél az agyracsra, mivel nekem de ez egyéni beállításom a 140ezer ft matrac nem olcsó kategória , így egy profibb agyracsot vettünk, de nem is csak ezért, hanem mert az előző matrac sem volt kényelmes az nem a mi választásunk volt, így próbálkoztunk elsőnek az ágy ráccsal, ha bármi hasonlót látok szakuzletben az mind a felső árkategóriaban van, szóval az pipa, és ez a matrac már a mi valasztasunk volt kenyelmes is volt még tönkre nem ment. 

Én tökre hitemet vesztettem, hogy laikusként a szerencsen kívül van e több lehetőség a jó matrac kivalasztasara, mert ha az ember ugy tesz ahogy leirtad, elmegy szakuzletbe, és nem a momaxba, hanem rendes szakuzletbe ott tesztel körüljár olvas meghallgat, döntést hoz, ezen kívül mit tehet még?  Persze az hogy nem olvastam el vasarlaskor hogy 5cm a gari határ az én felelősségem, nem mintha elolvastam volna el tudtam volna helyezni fejben hogy pl 3cm nél már a vele egyutt járó kilagyulas extrém mértékű.  Nekem még mindég erős hogy 140ezer ftos matrac egy évre jó kb, és ennyi jár torodjek bele vegyek másikat, ok hogy szar a ft de na csak sok ez egy évre lebontva. A másik fő bajom hogy akkor hol vasaroljak ha az általam legjobbnak gondolt szakuzletben így beszopok?  Honnan tudhatom hogy milyen gyártmányú matrac lehet megbízható minőség, mert akiknak az a dolga hogy tudja azokkal már poruljartam? 

Előzmény: Alváskultúra (13926)