mókusfülecske Creative Commons License 2020.03.04 0 0 13927

Szia,

 

Sz@rd le, ne foglalkozz vele, jobban jársz.

Csak magadnak okozol bosszúságot, előrébb nem jutsz. Ha mégis, akkor az rengeteg idegeskedéssel, költséggel, fáradsággal jár. Íme az én példám:

 

2018 júliusában vettem két (90×200) olcsó kategóriás, de 10 év garis matracot. Az asztalosom balesete miatt az ágy csak karácsonyra lett kész, így alig múlt egy éve, hogy használjuk.

A párom 70, én 102 kiló vagyok. Mivel gyűlölöm, ha egy nyikkanása is van az ágynak, így megterveztem, és ragaszkodtam hozzá, hogy ilyen legyen. Vastag, tömör cseresznyefa, 3 cm-es fix ráccsal. Terveim szerint legalább 20 évig ebben szeretnék aludni.....

Most február elején nem akart szűnni a hátfájásom....kiderült, tönkrement a matracom.

A lefekvés előtt 16cm vastagságból reggelre 5-7 centi marad, ami persze fél óra múlva "kinövi" magát.....de mikor felkelek, olyan, mintha egy teknőben feküdtem volna.

2 hete elmentünk, vettünk két lényegesen drágább, talán minőségre is jobb matracot.

A régieket kidobom, biztos nem állok bele a hercehurcába. Felesleges, tudom előre, hogy az ilyen megfoghatatlan dolgokkal szinte esélytelen eredményt elérni.

Előzmény: Jena307 (13925)