Jena307 Creative Commons License 2020.03.04 0 0 13925

Sziasztok tudna valaki ajánlani matrac áruházat, olyat ahol valós garancia lehetőségek vannak, meg jártuk az utolsoval, 10 garisat vettünk csábító volt, de csak vicc, mikor valós probléma van, kiderult hogy a 3 cm süllyedés nem elég nagy baj, sőt az meg teljesen lényegtelen hogy ahol 3cm a süllyedés ott a kipuhulas mértéke extrém nagy, ez a tény lényegtelen garancia szempontból, csak épp belegurul az ember egy gödörbe. Nincs és nem is volt semmilyen   extrém hatásnak kitéve, nem használtuk fotelnek, forgatva is volt, annyi hogy én 100kg vagyok, és borzalmasan rossz alvó. A bolt egy hálózat, nem is kicsi, megcsinaltuk amit kértek fotót videot, igazuk volt benne hogy a gari papíron 5cm van ezzel el is engedtem a gariztatast, és mindenkinek tanacsolom aki 20ezer ft tol dragabb matracot vesz nagyon nézze meg a garanciális feltételeket mert lényegében olyanok hogy nincs is gari. Én voltam a pancser bedoltem ennek, gondoltam olyan ha 10 évet mernek vallalni, csak tobbet tud mint 2 év sajna nem.