Törölt nick Creative Commons License 2020.03.02 0 1 102668

e-mail nem bizonyíték, pontosabban műszakilag biztos nem az.. eleve ott van a folyamatban 1-2 e-mail szerver (spam mappa, hasonlók) másról nem is beszélve (vírusos a géped).. sajnos a legtutibb még mindig a posta (ott az aláírásod) esetleg a telefax (handshaking miatt azon is ott a report)..

az emberek 99,9%-a azzal sincs tisztában, hogy SMS küldésnél amikor azt látja a telefonján, hogy "az üzenet elküldve", az nem az SMS kézbesítését jelenti, hanem csak azt, hogy a készüléke sikeresen feladta az SMS-t a saját hálózata felé, (és a kimenetről ekkor még semmit sem lehet tudni)

Előzmény: Traubi (102667)