tekergo93 Creative Commons License 2020.02.28 0 0 12298

nem kell ehhez urológus, van itt a fórumon nem 1 ember aki magándokival iratja fel. Fomate is - ő még említett is régebben egy dokit aki felírja. jah meg SH klinika.. https://www.shklinika.hu/hajhullas-gyogyszeres-kezeles.html >> Avodart - menj, el mondjad hogy a fina nem ért semmit és akkor szerintem felírják. én is magándokival iratom fel, bár én nem dutát.

de netről ilyet tuti nem rendelnék - kitudja mit kapsz. jobb esetben csak semmitérő placebó aminek a hatásosságát sem tudod ellenőrzini (ha csak nem vársz 1 évet, vagy nem mész el 30-40-ért dht vizsgálatra), így max kidobott pénz lenne, de lehet bármi más szennyezett szar is amitől mégnagyobb bajod is lesz. Annyit nem ér az egész. ráadást az ilyen gyógyszerek védjegyes hatóanyaggal rendelkeznek - tehát csak engedéllyel rendelkező gyógyszervállalat gyárthat hivatalosan, vény nélkül pedig nem rendelhetsz ilyesmiket - és ha megfogják a vámon tuti szívni fogsz miatta. ogyéi oldalán a magyar / eu gyógyszerszabályozásról bővebben olvashatsz.

Előzmény: AmazingGecko (12297)