trambi Creative Commons License 2020.02.20 0 1 20754

Köszönöm Tony mosolyodat soha nem felejtem !

Már irtam a Mojo/ nekem majo/ a viscount után igen nagy csalódás volt , de ez is izlés dolga. A tanítás pedig,  a pedagógia számomra pláne művészeteknél arról kéne szólnia hogy felkeltse az érdeklödését a padavánnak.íizlését formálja és ösztökélje kisérletezésre az új dolgok megismerésére. Nem csak a az instant hangok és stylusok megismertetésével kéne foglalkozni hogy Tony, Joe, vagy Jon  hogy játszotta , hanem azt lehetőséget felfedeztetni amit az általa használt hangszer nyújthatna   .Szerintem különben nem véletlenül nincs orgona szakképzés sem LFZ-n sem a KJ sem mert egyszerüen nincs rá igazán nagyszámú igény A mai korszerű számitógépes "zenészek "többnyire  jobban  becsülik  a zajokat finghangokat kibocsájtó szerkezeteket , mert hát azok profi kezelésével azért nem kell annyit bigyozni  , mint egy  jól megszólaló orgonával  , melynek gravitácíos tényezőjét sem szabad figyelmen kivül hagyni .

És tényleg mi előtt az  ifjú  Szombathelyi illetőségű / volt már Kovács , és Kocsis Zoltán is /troll úriember /???/rádöbbentene hogy  öregemberek járnak ide rötyögni a Hammondról, az elött  én  be is fejezem

 

https://www.youtube.com/watch?v=ltkp4u-1iAA&fbclid=IwAR0YaK9Hk32ZlK3JlwtAn_cktjklbBGbiDz7kNTJPFpEeA_pKyfVZSSf39Y

 

 

 

Előzmény: tehtube (20753)