G-T15 Creative Commons License 2020.02.19 -1 0 1443

Mivel elviekben ez a topic szól a bajnokságról, itt írok a tegnapi meccsről.  Az számomra érdekes volt, hogy az utolsó percekig Szikora csak Keti 4 kisérletét(nem jó az Mksz-es statisztika) Háfra és Snelder 2-2 lövését fogta. Az elején fújtak 4-4-nél egy olyan 7-est a Fr4adi ellen, amikor Aoustin háttal volt a kapunak egy lerohanás végén, mert utolérték. Természetesen a döntő hibát ott követte el a hazi csapat amikor 21-22-nél többször támadhatott az egyenlítésért- 7-est is kihagyott- mégis ennek a ciklusnak a végén ment el 3-mal a Siófok az 50. perc táján. Onnan már nem volt visszaút.

Többen ajnározzák Szikorát, pedig csak 2-vel( lásd a fent általam leírtat) védett többet Bírónál úgy, hogy az utolsó 5 védésből 4x "védett".

Szerintem volt egy védekezési különbség a 2 két csapat között az 1. félidőben és hazaiak több labdát szórtak el. Azt mindképpen le kell írnom, hogy a Siófok ismét kihozta magából a maximumot.