Törölt nick
2020.02.18
|
|
-2 0
102656
|
ha ez történne a fideszesek (min) 2x élveznének el:
- lehetne riogatni a népet régen elővett ősellenségekkel
- a káröröm is meglenne, hogy hátha titokban tényleg ellopnák a maradók pénzét ezek.. |
Előzmény: Törölt nick (102650)
|
|