Törölt nick Creative Commons License 2020.02.18 -2 0 102656

ha ez történne a fideszesek (min) 2x élveznének el:

- lehetne riogatni a népet régen elővett ősellenségekkel

- a káröröm is meglenne, hogy hátha titokban tényleg ellopnák a maradók pénzét ezek..

Előzmény: Törölt nick (102650)