Laciun06 Creative Commons License 2020.02.18 0 0 13868

Ahogy írtam Nekünk az adta meg a végső lökést, hogy meghozzuk a döntést. Az analízis nem matracot ajánl, hanem „matrac keménységet”. Én azért mondtam, hogy mindenképpen meg akarom csinálni azt mielőtt döntök, mert simán előfordulhat (ahogy itt olvastam), hogy 15 éve olyan matracon fekszel amit szeretsz, kényelmes, de abszolút nem Neked való, csak megszoktad, megszeretted, és emiatt következőnek is nagyon hasonlót vennél. És emiatt szerintem hasznos megcsinálni, szentírásnak venni semmiképpen nem kell, de ha teljesen más eredményt dob ki, mint amit mondjuk magadtól választanál, akkor szerintem érdemes elgondolkodni rajta, hogy lehet, hogy érdemes újragondolni, hogy mit is akartál. De persze ignorálni még ekkor is lehet, és mivel 10 másodperc és ingyen van, ezért ha olyan helyen jársz ahol van rá lehetőség, szerintem butaság nem megcsinálni.

 

Mi kinéztünk egy matracot, és legvégül pontosan azt mondta, hogy olyan matracot kell vennünk sem puhábbat, sem keményebbet, de miután kibökte sokkal magabiztosabban ültem le, hogy oké ez kell nekünk.:)

Előzmény: számok (13862)