Sony Black Creative Commons License 2020.02.18 -2 4 37207

Na ez már nem megy el a fülem mellett...

Először is, klímánál hőcserélő?! Ott kondenzátor van és elpárologtató!!! Semmi köze ahhoz mekkora az elpár vagy a kondez, ahhoz mekkora teljesítményen működik az az adott klíma. Összehasonlítani egy gázkazánnal, meg kb olyan mint az almát a görögdinnyével. Végtelen méretű meg a laikus eszed.... már bocs :D

Miért kell olyan dolgokkal foglalkozni amihez nem értetek? Unatkoztok és írogatok? Tudom hogy némelyikőtök elég jól használja a netet, de ha ezt nem tanultátok iskolában felesleges belemenni a témába, mert ez kb olyan lesz mint egy dolgozat aminek a megoldásairól fingod nincs, de előveszed a telefonod és a google majd segít puskázni. Ezután a tanár elkezdi ellenőrizni a feladatokat és kb hangosan felröhög, mert abban a pillanatban tudja, hogy ezeket az ökörségeket a netröl szedted le. Na, én is így teszek némelyik hosszászkolásotokon. :D És ez most nem kioktatósan, meg fellengzősen íródott, csak tényszerűen. Én sem kezdek el netről puskázva egy CNC esztergályosnak megmagyarázni, hogy kell esztergálni.

Előzmény: DMA (37204)