terier Creative Commons License 2020.02.15 0 0 40659

Üdv urak.Szeretnék összeházasítani egy vihar csónakmotor csízmát egy honda gcv motorblokkal.

 

Kérdezném a nagyérdeműt hogy ha a fordulatszámot följebb szeretném tornázni 3600-ról 4300-ra az fogja e károsítani a motort?Én egy honda gcv 190-es motorra gondoltam,de orosz videókat nézve a kollégák kínai RATO rv225-ös motorral megoldották a 4200-körüli fordulatot.Működik is nekik rendesen évek óta.Hogyan tudom feljebb vinni a fordulatot?Gondolom van valamilyen le szabályzó egység a motorokban.Nem egy új dolog ez,pár éve már csináltam ilyet vetyerok csízma honda gcv 160-motor,szépen működött csak elég lassú volt,ezért el is adtam.Viszont most nézegetve az orosz vetyerok hibrid videókat kedvet kaptam a megvalósításhoz.Ők fordulatot megemelték és nagyobb emelkedésű csigát tettek rá,így már elég jól haladnak.Tudom nem idevaló hanem a csónakmotor fórumba de a fűnyíró motorokhoz ti értetek.Szóval evvel a RATO RV 225-ös motorral mi a helyzet?Vajon a honda helyett egy ilyen gépet meg merjem venni?Sima fűnyírásra mennyit bír?