Omar Khajjám Creative Commons License 2020.02.04 -1 0 4

"Találtam olyan netes oldalt is, ahol azt írják, hogy a komposzt, trágyázás gyanánt ne használjunk emberi ürüléket"

 

Ha az mindenevő embertől származik, akkor inkább ne.

Ahogy a disznó- és baromfitrágya sem az igazi. Nagyon nem.

 

Csak a növényevő állatok trágyájával szabadna dúsítani a földet, attól garantáltan nem lesz bajunk.

 

 

Előzmény: JoanPesci (-)