Omar Khajjám
2020.02.04
|
|
-1 0
4
|
"Találtam olyan netes oldalt is, ahol azt írják, hogy a komposzt, trágyázás gyanánt ne használjunk emberi ürüléket"
Ha az mindenevő embertől származik, akkor inkább ne.
Ahogy a disznó- és baromfitrágya sem az igazi. Nagyon nem.
Csak a növényevő állatok trágyájával szabadna dúsítani a földet, attól garantáltan nem lesz bajunk.
|
Előzmény: JoanPesci (-)
|
|