szőrmók Creative Commons License 2020.02.03 0 0 85906

Egy mai ttörténet az SZTK ról,ami ma történt velem.Vasárnap megfájdult a bal szemem ,előlről mintha homok lenne benne,hátulról meg mintha időnként szöget vernének bele.El kell menni a szemészetre.Ma de. fél10.Betegfelvétel.Van-e időpontom? Hogy lenne,van helyette fájdalom.Délelőtt csak előjegyzettek vannak nem tud adni időpontot ,jöjjekvissza fél egy től van du rendelés.Na jó sikerült negyed kettőre odaérnem,Ma már nem tudunk önnek időpontot adni ,kb negyvenen vannak ön előtt.Na de van nekem ez az erős fájdalom,mit csináljak?Menjek fel ,próbálkozzak!Hogy kinél arra nem kaptam magyarázatot.Jelezném ,hogy a 130 kilommal én bármilyen ajtón be tudok menni,de nem hiszem,hogy ez lenne a megoldás.Nem hiszem,hogy a nővér levadászása lenne a megfelelő megoldás.Azok akik ott ülnek a sorukra várva mit éreznének?Tudom,hogy felmenőim halálát kivánják.Úgy érzem,ez a betegirányitó feladata lenne.Nem akták vagyunk amit szépen sorba lehet rendezni.Kérdeztem,hogyha kézben hoznám a szemgolyómat akkor is a következő napi rendelést javasolnák? Erre nem kaptam választ.Úgy érzem ez az intézmény lassan a működésképtelenség határára került.Más : kb 2 éve felhagytam az urológia látogatásával,és elmentem egy magánrendelésre.Hogy mért?Ez az orvos alkalmatlan emberileg a hivatására.A Horty rendszerben az ilyeneket hívták Jutassi őrmesternek( esetleg Jutassy).Az empátia na az ami hiányzik belőle,a hangnem amiben beszélt velem mint beteggel ,az megengedhetetlen volt.Kevesen mult ,hogy szájon ne vágjam.Pedig a 65+ évemmel túl vagyok a fiatalos héven.Szakmai kvalitásait nem kétlem de emberileg nem való orvosnak.Megyek maszek szemészhez.Üdv: Mindenkinek.