Fabe Creative Commons License 2020.01.31 0 0 6684

Üdv mindenkinek!

Egy kérdéssel fordulok hozzátok - szeptemberben aranyérszerü panasszal mentem el a sebészetre, ahol kiderült, nincs is aranyerem, hanem egy kis tályog volt közel a végbél nyílásnál. Az orvos "kiszúrta" de pár hét után kiderült, hogy tályog miatt egy felületi sipoly alakult ki a helyén. Az orvos konkrétan megmondta; nem kell műteni, mert nem mély, felületi sipoly, de megmondom őszintén, elég kellemetlen és már lassan 6 hónapja tart. Azt is mondta, hogy ez sajnos nagyon lassan gyógyúl meg, legyek türelemmel. Minden reggel nagy WC utána egyből zuhany, de WC után 1-2 óráig mindig "bedurran" (összegyűlik gyenny mint egy kis pattanás, és addig fáj, amíg ki nem szívárog, ami ált egy óra után szokott. Utána egész jól vagyok, megszűnik a fájdalom (azért naponta pamut smink-lemosót szoktam "hordani" az alsónadrág alatt, ami szintén kellmetlen, de ennyi belefér.) Viszont minden reggel WC után ugyanaz a story...Maga a sipoly elég közel van a nyíláshoz, és persze ott minden érzékenyebb.

A kérdés: magától ez hogy tud "elmúlni", ha mindennap úgymond újra bedurran? Kaptam (az elején) kúp kezelést (patikában össze kotyvasztott kúp) meg írt fel AUROBIN kenőcsöt, amit csak hébe-hóba használok, mert nem nagyon éreztem, hogy segítene. Otthonról melózok, az állandó tisztán tartás megoldott. Valakinek van/volt ilyen panasza és meddig tartott?

Köszönettel!