jgkfgkf Creative Commons License 2020.01.29 0 1 7790

Mit vegyél és mit ne kérdéshez én nem szívesen szólnék hozzá. 20-30 ezres gépek esetén tényleg még csak olyat sem láttam, aki már hallott róla. Vannak reménytelen gépek, viszont én azt gondolnám, hogy egy bizonyos nem is olyan magas szint felett kb. 90%-ra ugyanazt fogod megtalálni mindennel, ha tudod használni a géped. Ez nem két hetes folyamat, illetve egyebeket sem ártana észrevenni. Így az emberek 90%-a biztosan nem tudja, még ha azt is hiszi. Egyre csili-vilibb minden és csak úgy dőlnek a csodafunkciók, de érdemben teljesítményre kiható fejlődés szerintem hosszú évek óta nulla. Youtube kertiteszt maszlagokat nem kell bevenni, annak a valósághoz köze sincs és ugyan nem nézegetem, de szökőévente futok olyanba, aki élesben szerintem jól csinálja. Nagyrészénél csak a duma van és pusztán feliratkozókra hajt, illetve valaki megfizeti. 

Szerintem az elején mindenki kicsit rossz képet állít fel magának a tevékenység egészéről. Tervezett találataidra rátérve, ha egész életedben beakasztasz egy kardot már marha szerencsés vagy. :) Persze rá lehet fogni minden nagyobb vasdarabra, hogy kardalkatrész, de én a szép már tényleg ér valamit kardra gondolok.

Előzmény: szabbibaki (7789)