Belluskaaa Creative Commons License 2020.01.28 0 0 13781

Sziasztok! Pár hete olvasgatom a fórumot és úgy döntöttem segítséget kérek. Történt ugyanis, hogy a matrac amin aludtam hirtelen kényelmetlen lett :-) Beton kemény Rottex kókuszos matrac volt, ki is szolgálta már az idejét, 10 éves. Régen imádtam, hogy olyan mint a beton, úgy éreztem így támasztja meg a derekamat oldalt fekvésben, de egy ideje nyom, fájó derékkal, összetörten ébredek. Tehát döntöttem, csere. Vettem egy Ted bed favourite nova matracot, de sajnos 2 hónap alatt sem sikerült megszoknom (ha oldalt fekszem rajta talán jó volt, de háton, tv nézés közben fáj a derekam és furcsa módon elzsibbad a fenekem :-) ), úgyhogy ismét matracot keresek, de teljesen tanácstalan vagyok. Sajnos Szolnok és Debrecen között élek egy kisvárosban, sokat nem tudok próbálgatni, csak ha elutazom, de ez nem akadály. Mit tanácsoltok, Szolnokra vagy Debrecenbe érdemesebb mennem és ott hova?

Esetleg matrac ajánlatokat is szívesen fogadnék. Félkeményre gondoltam, leginkább oldalt alszunk a párom is, én is de azért háton is, én 80 kg körül mozgok, ő 100. Olyan 150.000 forint körül szeretnék költeni rá. Köszönöm szépen a tanácsokat! :-)