Alváskultúra (X) 2020.01.21 -1 0 13721

Kedves Deli.Gabi,

 

figyelem egy pár napja a bejegyzéseket és egyre inkább nem értem a diskurzus lényegét, de az is lehet, hogy rosszul látom:

 

- adott egy matrac, aminél az állításuk szerint a normál mértéket meghaladó gödrösödés tapasztalható

- adott minden matracnak egyfajta felpuhulása/igazodása azokon a részeken, ahol a nagyobb terhelés éri

- adott terhelés nélkül pár fénykép, ahol ez az egész nem látszik

- garanciális panaszként be lett jelentve, gyártónak továbbítva képek, leírás

- gyártó elutasította -teszem hozzá, hogy a megküldött képek alapján joggal

- ezzel természetesen nem szükséges egyet érteni, ezt mindenki eldönti magának

- adottak különböző további jogorvoslati lehetőségek, Fogyasztóvédelem, Békéltető Testület, szakértők, bíróság, stb

 

Amit nem értek:

 

- milyen megoldásra számítunk itt a fórumon?

- valamelyik fórumtárs majd helyt ad a sérelmének?

- valamelyik fórumtárs esetleg kicseréli majd a matracot?

- a visszautasított vélt sérelem legalább keltsük rossz hírét egy olyan terméknek, amivel a többi Vásárló legnagyobb megelégedésére az egyik legjobb ár/érték arányú terméket kínálja az Isbir a magyar piacon?

 

Hová szeretnénk eljutni?

 

- egy olyan platformon és formával, ami távolról sem viszi előre egyetlen garanciális esemény megoldását?

- talán az internetes "nyomás" hatására a gyártó, a forgalmazó vagy valaki majd meggondolja magát és kicserél egy olyan terméket, amelyik a gyártó szerint -és szerintem is- megfelelő állapotban van?

 

Természetesen bárki, bármikor, bárhol, bármit írhat, tehet; bárki, bármikor, bárhol, bármiről elmondhatja a vélemény -ez természetes. Egészen biztos vagyok benne, hogy Fórumtársaim megpróbálják Önt kellő tanácsokkal ellátni annak érdekében, hogy az Ön vélt vagy valós problémája megoldódjon, részemről annyi engedtessék meg ezzel az üggyel kapcsolatban, hogy a továbbiakban nem szeretnék ebben a vaktában lövöldözésben részt venni.

 

Köszönöm szíves megértését, bármilyen a dolgot szakma szempontból előre mozdító témában szívesen részt veszek, segítek, de egy nem látszó és így nem létező problémára nem tudok egy internetes fórumban kézzel fogható segítséget nyújtani.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

 

 

Előzmény: deli.gabi (13720)