Arpipsr Creative Commons License 2020.01.19 0 0 1416

Sziasztok üdvözlöm a forumtagokat. Köszönöm a segítőkész hozzászólásokat. Én egy 1996 os f astra autóba epitek be egy car01 autoriaszto es központizár modult. A kozpontizar a táp az iranyjelzot beépítése már sikeres.Mint már írtam, ahol elakadtam, az ablak zaraskori felhuzasa funkciohoz tartozó vezeték bekotese. Megnehezíti a feladatomat, hogy a kapcsolási rajzon illetve az eszközön pont ellentétesen vannak a színes vezetékek bekötve. Míg a rajzon a harmadik csatlakozón a fehér van jobb oldalon, a keszuleken a bal oldalon van. Az ablak emelésnek egy vezérlő szála van, amit egy relébe kötök, hogy a két első ablakot tudja egyszerre felhúzni. Azt nem tudom hogy a szín szerint vagy a kiosztása szerinti vezeték lesz a vezérlő szál. Elvileg zaraskor meg kellene jelennie egy rovit időre a 12vnak. De sajnos nincs . Az autóban intelligens az ablakemelés, 1 mp ig nyomon a gombot akkor teljesen felhúzza. Van vegallaskapcsoló is rajta. ehhez szeretnek segítséget kérni, hogy ha nem mérhető a 12v, akkor lehet hogy csak testhez képest osszezárja a vezérlő szál aramkörét?